Popis pozemků

Farní statek:
Náš Farní statek se nachází v Klentnici, kde pro Vás pěstujeme mnoho druhů zeleniny a drobného ovoce. Začátkem roku 2015 jsme zbudovali skleník, ve kterém probíhá předpěstování sadby a to nejen pro potřeby Farní kuchyně, ale i pro ty z Vás, kteří budou mít o naše sazeničky zájem. K Farnímu statku patří také prostorný kurník s výběhem pro naše pilné slepičky.  Vše co na statku uvidíte je děláno s láskou k přírodě.

Rajčatové pole:
Místo, kde naleznete nejen více než 50 odrůd rajčat pěstovaných ekologickým způsobem, ale i další plodiny, jako jsou třeba dýně (Hokaido). Těšit se můžete i na fíkový háj, který právě vzniká v blízkosti farního Gril domku. Stylový dřevěný domek určený k posezení a grilování nabízí mimo jiné i úžasný výhled na zříceninu hradu Děvičky i vodní nádrž Nové

Pronájem Techniky

Vertikutátor:
Nabízíme zapůjčení robustního a výkonného vertikutátoru  (provzdušňovač trávníku), který je poháněn benzínovým motorem Briggs & Stratton o výkonu 5,5 HP. Pracovní záběr 32 prořezávacích nožů je 40 cm. Má centrální nastavování hloubky záběru, kuličková ložiska v kolech o průměru 180 mm, sběrací koš o obsahu 50 l a hmotnost 37 kg.

Ceník:

Cena za den Cena víkend Cena za týden Záloha
600 Kč 1 200 Kč 2 000 Kč 10 000 Kč

Štěpkovač/drtič:
Zapůjčení profesionálního BIO drtiče a štěpkovače značky PERUZZO, který je určen pro zpracování dřevního materiálu do průměru 8 cm. Teoretický hodinový výkon 8m3.

Ceník

Cena za 1 den Cena za 2 - 5 dní Cena za 6 - 10 dní Záloha
2 500 Kč/den 2 200 Kč/den 2 000 Kč/den 30 000 Kč

Léčivé účinky zeleniny a ovoce